Breaking news

Кулеба назвав ключові моменти, у яких США підтримали Україну

США підтримують реформи, які ведуться президентом Володимиром Зеленським і виступають на боці України в перемовинах із Росією.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі програми “Право на владу”. Під час його спілкування із Держсекретарем США Ентоні Блінкеном вдалося обговорити три найважливіші моменти, які є позитивним сигналом для українців.

“По-перше, він запевнив, що жодних домовленостей щодо України без самої України США ніколи не робитимуть, і ми маємо бути у цьому абсолютно впевнені. По-друге, ми обговорили, яким чином США можуть мотивувати, або впливати на РФ, аби вона виконувала свої зобов’язання за Мінськом і не нарощувала агресію. Це була дуже предметна розмова. Але оскільки це сфера конфіденційної дипломатії, я не буду вдаватися у деталі. По-третє, Блінкен привіз чіткий сигнал про те, що президент Байден і нова адміністрація визнають успіхи у реформах в Україні і готові допомагати в їхньому продовженні”, – сказав Кулеба.

Політики спілкувалися також про Донбас, Крим та безпеку Чорного моря.

Блінкен вважає “продуктивним” свій візит до Києва, під час якого він зустрівся із президентом Зеленським та іншими представниками української влади.