Breaking news

Кубанські козаки почали погрожувати через автокефалію: Це призведе до трагедії

Так звані “кубанські козаки” вирішили написати лист з погрозами на адресу Вселенського патріарха Варфоломія через Томос для України.

Зокрема, вони зажадали, щоб “Варфоломій одумався і не доводив до завершення план з надання автокефалії УПЦ”.

За словами так званих “козаків”, дії Варфоломія з надання автокефалії УПЦ є “грубим вторгненням на канонічну територію Московського патріархату, яке не можна залишити без відповіді”.

казаки

“Рішення про надання автокефалії не було погоджено з патріархами Кирилом і Онуфрієм (УПЦ МП), а це є грубим порушенням церковних канонів. Такі суттєві реформи необхідно приймати тільки соборно, враховуючи думки всіх церков і митрополій”, – йдеться в “листі”.

При цьому, так звані “козаки” заговорили про кровопролиття, яке може бути спровоковано нібито через рішення Варфоломія.

“Одним розчерком пера ви хочете зруйнувати духовну рівновагу, і ми просимо вас одуматися, адже це рішення призведе до трагедії серед православних людей. Ми готові встати на захист РПЦ. У цьому рішенні не можна йти на поводу України”, – сказано в так званому “зверненні “.

Нахабний “лист” прокоментував журналіст Роман Цимбалюк, який нагадав “козакам”, що Україна теж має свої кордони, тому загрози “захисту чого-небудь” будуть розцінені як окупаційні дії.

“Ряджені з батогами, які називають себе “козаками”, вибухнули погрозами на адресу Варфоломія. Якщо вони хочуть захищати своє  “отєчєство” за межами країни, то вони автоматично стають окупантами. Хоча ними вони вже стали в 2014 році”, – підсумував він.

патриарх

Джерело