Breaking news

КСУ здивував несподіваною заявою про указ Зеленського про розпуск Ради

Конституційний суд України продовжує розгляд указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів.

Така заява з’явилася на сайті КСУ у четвер, 20 червня, після того, як було оголошено, що указ Зеленського був конституційним, про це пише Обозреватель.

Особливе занепокоєння в КСУ висловили в зв’язку з тим, що у ЗМІ і соцмережах активно поширюється інформація про наслідки рішення суду, до чого долучилися також державні діячі і політики. “Зокрема, лунають заклики до невиконання рішення Конституційного Суду, притягнення до відповідальності суддів за прийняте ними рішення, а також інші категоричні заяви, що неприпустимо в правовій державі”, – йдеться в повідомленні.

“Ситуація, що створюється довкола ухвалення рішення Конституційного Суду України у цій справі, викликає глибоку занепокоєність”, оскільки вона “дестабілізує суспільно-політичну ситуацію в країні та допускає здійснення неправомірного впливу на КСУ загалом і окремих суддів Конституційного суду зокрема”, – заявили в прес-службі.

КСУ здивував несподіваною заявою про указ Зеленського про розпуск Ради

Джерело