Breaking news

Кремль уже програв війну з Україною!

Росія вже програла війну з Україною, бо втратила вплив та прихильність українців.

Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін під час свого виступу на конференції Halifax International Security Forum в Канаді, передає УНН.

“Росія вже програла в Україні, тому що Росія втратила нас, українців, у сенсі будь-якого ефективного співробітництва з РФ. До війни, всього лише 5 років тому, лише 19% українців бажали, щоб ми вступили у НАТО. Тепер їх 55%. Це дуже сталий показник. Те, що зробив Путін – дозволив провести повну рокіровку українського суспільства”, – заявив Павло Клімкін.

За словами міністра, президент Росії Володимир Путін планував “розколоти навпіл Україну. Це була його ідея “руського міра” і “Новоросії”, проте йому це не вдалось. Зараз він має окупований Крим та частину Донбасу, а решта України відвернулась від Росії. Тому у бажанні контролювати всю Україну, він точно вже програв.

Раніше глава МЗС України заявив, що на циркову виставу Кремля в ОРДЛО відреагують новими санкціями. Міжнародна спільнота дасть належну оцінку “виборам”  на окупованих територіях Луганської і Донецької областей, посиливши санкції.

Джерело