Breaking news

Консультації з Офісом президента були, але темників не давали, – голова ТСК у справі “вагнерівців”

Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради у справі “вагнерівців”, народна депутатка від “Слуги народу” Мар’яна Безугла проводила консультації з Офісом президента. Про це вона розповіла в інтерв’ю “Українська правда”

На запитання, що депутатка називала операцію із затримання “вагнерівців” спецзаходом, а президент Володимир Зеленський стверджував про іноземну операцію, Безугла відповіла:

“Я і до президента зверталася, і проводила консультації Офісі президента щодо трактування його заяви.

Це було про Російську Федерацію і про Білорусь. Тобто що ситуація була вже неконтрольована і навз’язувалась з їхнього боку. Це, вірогідно, висловлення позиції президента як найбільш поінформованої особи в державі. Тобто уже за наслідками, як мінімум, йому було відомо, що ми втратили контроль і фактично програли в цій контргрі між кількома спецслужбами країн сусідніх. На жаль”.

“Слуга” заперечила, що їй кажуть, що можна розповідати, а що ні.

“Ні, таких випадків не було. Але було певне хвилювання, скажімо так, застереження з боку як фракційного керівництва, так і в Офісі президента. Але ніяких вказівок або темників, нічого цього не було”, – заявила Безугла.

“Основний сценарій передбачав, що виманюють їх (“вагнерівців”. – ред.), і літак буде летіти з Мінська до Туреччини. Але ж були і додаткові сценарії. Зокрема, один із додаткових сценаріїв, який потім ще й розглядався як варіант реалізації, коли було багато ризиків це посадка літака”, – також розповіла Безугла.