Breaking news

Колишня заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль стала радницею очільника Міненерго

Ексзаступник міністра закордонних справ України Лана Зеркаль стала радником міністра енергетики.

На цій посаді вона вже взяла участь у зустрічі міністра енергетики Германа Галущенко і заступником міністра з євроінтеграції Ярослава Демченкова з комісаром ЄС з енергетики Кадрі Сімсон, повідомляє Міненерго.

Сторони обговорили стратегічне партнерство України і ЄС, інтеграцію об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України в європейську ENTSO-E, зобов’язання країни проводити реформи в енергетиці та газопровід “Північний Потік-2”.

“Єврокомісар Кадрі Сімсон підтвердила, що позиція європейської сторони незмінна в цьому питанні:” Північний потік-2 “не виконує функцію диверсифікації поставок газу, ЄС не підтримує реалізацію цього проекту”, – йдеться в повідомленні.

“З цього тижня буду дорадчий голос в міністерстві енергетики. Рада, що біля керма міністерства прийшли люди, готові обговорювати складні проблеми і рішення, які передбачають копітку роботу. Вікно можливостей для України стрімко закривається, я буду намагатися це донести на всіх можливих рівнях”, – повідомила Зеркаль.

Радником голови правління Нафтогазу стала колишня народний депутат восьмого скликання від “Блоку Петра Порошенко” Світлана Заліщук. Колишня заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль пішла з компанії. Вона була радником голови правління.