Breaking news

Колишньому голові Приватбанку скасували заочний арешт

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала заочний арешт колишнього голови правління Приватбанку Олександра Дубілета, якого підозрюють в організації розтрати 8,2 млрд і 137 млн грн.

Рішення 20 липня ухвалила колегія суддів, пише портал “Слово і діло”

У березні Дубілета оголосили в розшук. Після цього ВАКС заочно його заарештував. Адвокати Дубілета подали апеляційну скаргу. Судді задовольнили її частково.

“Ухвалу слідчого судді ВАКС від 2 червня про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного – скасувати та постановити нову ухвалу, якою призначити новий розгляд слідчим суддею у суді першої інстанції”, – сказано в рішенні.

Рішення ухвалила колегія суддів – головуюча Даниїла Чорненька і Микола Глотов та Інна Калугіна.

23 лютого детективи НАБУ разом із САП повідомили Олександру Дубілету й іще двом колишнім високопосадовцям Приватбанку про підозру в розтраті коштів.

Днем раніше колишнього першого заступника голови правління банку Володимира Яценка затримали в аеропорту “Бориспіль”. Він планував покинути Україну на приватному літаку в напрямку Відня.

Дубілет має громадянство Ізраїлю, повідомив його адвокат.

У червні ВАКС заочно арештував колишню керівницю департаменту фінансового менеджменту Приватбанку Олену Бичихіну.

Американські правоохоронні органи підозрюють Ігоря Коломойського й Геннадія Боголюбова в придбанні нерухомості в США за кошти, виведені з Приватбанку.