Breaking news

Коломойський дивився футбол у віп-ложі з Арахамією

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія був разом з олігархом Ігорем Коломойським у віп-ложі НСК “Олімпійський” на матчі “Динамо” – “Бенфіка”. Про це повідомив журналіст Михайло Ткач у Facebook

Матч відбувся 14 вересня.

“З якихось невідомих причин саме на цей матч з’їхались різні впливові люди об’єднані різними важливими темами для розмов.

У віп-ложі був, наприклад, Ігор Коломойський (на фото він спілкується з керівником фракції президента у парламенті Давидом Арахамією) і бізнес-партнер Євген Гєллер, був керівник Нафтогазу Юрій Вітренко, міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, міністр Кабінету міністрів Немчинов, голова бюджетного комітету ВР Арістов, Борис Баум, авжеж Микола Тищенко, віце-прем’єр Уруський, власник мережі АТБ Геннадій Буткевич, депутат Іванук, футбольні завсідники брати Суркіси, депутат Сергій Льовочкін і багато інших”, – пише журналіст.

Також на фото – другий президент Леонід Кучма з дружиною Людмилою, телеведучий Дмитро Гордон, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, який без маски.

“Наступного разу теж піду у віп-ложу. Не послухаю – так хоч побачу. Бо не дуже зрозуміло де нові обличчя, а де старі. До речі, як туди потрапити якщо ти не “слуга народа”? Депутату від ОПЗЖ Григорію Суркісу треба дзвонити?”, – запитує Михайло Ткач.

Торік попри карантинні обмеження на відвідування вболівальниками футбольних матчів у Києві народні депутати від “Слуги народу” ходили на стадіон у віп-ложу.