Breaking news

Коломойський: Ахметов контролює 30% ВВП України

Бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв’ю каналу KishkiNa розповів про своє ставлення до олігарха Ріната Ахметова і поділився думкою, як тому вдається контролювати майже третину ВВП України. Він заявив, що не засуджує Ахметова, який заробляє на схемі “Роттердам +”, тому що олігарх грає за правилами, прописаним державою.

За його словами, після втечі Віктора Януковича і його оточення в Росію, їх сфери впливу дісталися Ахметову, передає ТСН. “Погано лежало – НЕ погребував, взяв. В результаті сьогодні Рінат Леонідович (Ахметов – ред.) Контролює 30% ВВП. А при Януковичі контролювали в кращому випадку 15 або 20%. З іншого боку, ВВП став в два рази менше, в 2 , 5 “, – зазначив Коломойський.

Також він додав, що Ахметов взяв під свій контроль половину валютної виручки в Україну. “Він контролює 50% валютної виручки в країні. А до цього контролював 20 або 25% виручки”, – додав бізнесмен. Коломойський заявив, що держава створила такі умови, при яких Ахметов зміг отримати такий вплив. “Я вважаю, що Ахметов все робить в рамках українського законодавства. Як це: кожна команда грає на стільки, на скільки їй дозволяє грати суперник (…)

Держава створює умови, в якому одна людина, без прізвища, може контролювати 30% ВВП”, – пояснив він. Також Коломойський сказав, що вони з Ахметовим іноді спілкуються по телефону, вітають один одного з днем ​​народження і “партніруют в останніх дрібних бізнесах”. Раніше повідомлялося, що олігарх Ринат Ахметов став найбагатшим українцем в рейтингу товстосумів планети за версією Forbes. Він виявився на 334 місці зі статком у 5,5 млрд доларів.

Також до списку увійшли Костянтин Жеваго, Віктор Пінчук, Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк і Вадим Новінський.

Джерело