Breaking news

Кокса немає, але ви тримайтеся: Медведєва жорстко висміяли після скандалу з наркотиками та «Єдиною Росією»

Новини про партію кокаїну із символікою правлячої партії РФ «Єдина Росія» продовжують викликати бурхливе обговорення у суспільстві

Так, про гучний скандал з виявленими у Бельгії наркотиками висловився відомий російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров. Він з іронією прокоментував інцидент в ефірі радіо «Ехо Москви».

Він нагадав про те, що недавно бельгійська поліція вилучила кілька тонн брикетованого кокаїну, розфасованого в упаковки з символікою «Єдиної Росії».

«Взагалі, вся ця ситуація, вона дозволяє по-іншому поглянути на цю партію, набагато більш оптимістично», – вважає журналіст.

Він з іронією зауважив, що його ставлення до «ЄР» після цього скандалу покращилося, так як до цього він вважав, що всі члени партії регулярно приймали нафталін.

«Звичайно, залишилися питання щодо пакетиків. Незрозуміло, це добова доза, разова? Всі виправдання, які звучать, вони всерйоз прийняті бути не можуть. Зрозуміло, що це якийсь сухий партійний пайок. Зрозуміло, що він не доїхав і тому в Державній думі, там все дуже сумно. Там люди повзають просто як отруєні мухи … Ніякої законодавчої активності немає», – продовжив журналіст.

Він зазначив, що пакетики не дійшли до адресатів і це гостро відчувається по всій Росії, а найсильніше – у місті Псков, де місцевий депутат-єдинорос почав чудити.

«Там уже триматися не можуть. І місцевий головний єдинорос, перебуваючи в стані, який наркологи називають абстинентний синдром, він обклеїв Псков плакатами “Вороги народу”, але чомусь на ці плакати розмістив свою власну фотографію. Але це пояснюється просто – що, загалом, пакетики до адресатів не дійшли, і це зараз ми всі відчуємо», – пожартував Невзоров.

Він окремо підкреслив, що після такого скандалу голова партії Дмитро Медведєв мав би звернутися до своїх однопартійців. На думку Невзорова, російський прем’єр-міністр міг би в черговий раз блиснути своєю коронною фразою, трохи змінивши її зміст.

«Але оскільки він тоді пропав, то я можу звернутися до “Єдиної Росії” з наступними словами: “Хлопці, коксу немає, але ви тримайтеся”», – оголосив журналіст.