Breaking news

КМДА зобов’язала забудовника прибрати паркан біля будівлі “Квіти України”

Київська міська державна адміністрація анулювала контрольну картку на проведення робіт біля будівлі “Квіти України” на вул. Січових Стрільців, 49.

Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

“Це означає, що листи про необхідність повернення контрольної картки сьогодні ж будуть направлені власнику. Невідкладно буде внесено припис на встановлену біля будівлі огорожу з вимогою її прибрати”, пояснив чиновник.

“Якщо власник не прибере огорожу самостійно протягом 3 днів, за дорученням Департаменту міського благоустрою її демонтують силами комунального підприємства “Київблагоустрій”, зазначив Ткаченко.

У Києві у понеділок, 12 липня, почали демонтаж будівлі “Квіти України”. У планах забудовника перетворити будівлю на офісний центр з підземним паркінгом. Однак активісти знесли паркан і зупинили будівництво.

Будівлю “Квіти України” викупила міжнародна компанія Rockwill Group. Більшу частину будівлі займуть популярні коворкінги. Проєкт обійдеться в 600 мільйонів гривень. Компанія має намір восени приступити до реконструкції обʼєкта. Роботи триватимуть 1824 місяці.