Breaking news

Кличко звернувся до НАБУ через «хабар у $20 млн»

Мер Києва Віталій Кличко просить НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо заяви керівника Офісу президента Андрія Богдана про пропонування йому деякими особами хабара.

Про це Кличко написав на своїй сторінці у Facebook в четвер, передає Обозреватель.

«30 липня 2019 року на прес-конференції пан Богдан заявив представникам ЗМІ, що йому в розмові пропонували хабар у $20 млн. І нібито ця розмова була здійснена в інтересах Київського міського голови, тобто у моїх інтересах. Я не уповноважував жодну особу на подібні «переговори»! А такі висловлювання пана Богдана, який є Керівником Офісу Президента України, підлягають перевірці в рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень», — написав Кличко.

Мер каже, що якщо хтось до когось звертався, потрібно встановити хто, від чийого імені і з якою пропозицією. А також з’ясувати, чи отримала посадова особа неправомірну вигоду.

«Після цього слідчі мають або оголосити підозри встановленим особам, або я вимагатиму від пана Богдана вибачень за розповсюдження неправдивої інформації», — написав Кличко.

Він додав: сподівається, що Богдан сприятиме розслідуванню.

Друзі! Я звернувся в НАБУ, аби там відкрили кримінальне провадження за заявою керівника Офісу Президента Андрія Богдана…

Geplaatst door Віталій Кличко op Woensdag 31 juli 2019

Джерело