Breaking news

Кличко розповів, коли в столиці закінчиться локдаун

Вже на наступному тижні в Києві можуть послабити карантинні обмеження.

30 квітня в Києві відбудеться засідання комісії з надзвичайних ситуацій, в яку входять вірусологи, епідеміологи, фахівці медичної сфери. Залежно від ситуації в місті, комісія буде приймати рішення по ослабленню або продовження локдауна, розповів мер столиці Віталій Кличко в ефірі передачі “Свобода слова на ICTV”.

“Ми не виключаємо, що на наступному тижні ми вже зможемо ослабити карантин, враховуючи, що локдаун дав свій результат. Чисельність захворювань зараз знизилася, але залишається ще високою”, – говорить Кличко.

Зараз коронавірус поводиться агресивніше, ніж в минулому році. Якщо раніше він більше погрожував людям похилого віку, то зараз дуже багато молодих людей не тільки хворіють важко, але і вмирають.

“Тільки минулого тижня понад 300 осіб в столиці померли від цієї хвороби. Тому ми будемо приймати рішення виходячи з висновку комісії з надзвичайних ситуацій”, – підкреслив Кличко.

Київ протягом 2021 року планує придбати 277,8 тис. доз Covid-вакцини по 140 млн грн. Одна доза повинна коштувати орієнтовно 500 грн.