Breaking news

Клімкін зруйнував міф про вступ України в ЄС

Україна не вступить до Євросоюзу ні у 2025 році, ні через 10 років. На цей факт вказує те, що ще не почалися необхідні переговори.

Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін на своїй сторінці у Facebook. Він додав, що для того, аби Україна потрапила до ЄС, їй треба стати на голову вище за інших кандидатів, про це пише Обозреватель.

“Трохи прикро виступати у ролі руйнівника міфів і говорити людям правду після того, як їм нарозповідали казок. Хтось чув, що вступатимемо до ЄС у 2025. Це дурниці, адже для цього вже давно мали б вести переговори про вступ. Хтось чув, що за 10 років — вже реальніше, але все ще дурниця. Адже для цього переговори про вступ треба було розпочинати буквально завтра”, — написав Клімкін.

“Однак вдалося закінчити розмову на позитиві: ми це точно зробимо. Але для цього нам потрібно точно стати на голову кращими за всіх попередніх кандидатів. Це я без жартів і дуже реалістично”, — підсумував він.

Повертався до МЗС після зустрічі. Аж бачу, як на нашому фоні розповідають на камеру про другу річницю безвізу. Виглядає…

Geplaatst door Pavlo Klimkin op Dinsdag 11 juni 2019

Джерело