Breaking news

Кіберспортивна арена з’явиться на ВДНГ

Компанія WePlay Esports відкриває у столиці кіберспортивну арену WePlay Esports Arena Kyiv. Перший міжнародний турнір запланований в листопаді 2020 року.

Арена розрахована для кіберспортсменів різного рівня. Прогнозують, що приміщення будуть використовувати для інших заходів, не пов’язаних з відеоіграми, повідомив “Хмарочос” із посиланням на ain.ua.

Загальна площа об’єкту, який розмістять у 7-му павільйоні ВДНГ, становить понад 1000 кв. м. На трибунах може поміститися 160 глядачів. Окремі зони є для гравців, коментаторів, аналітиків і персоналу.

У будівництво інвестували кілька мільйонів доларів, а сам павільйон взяли в довгострокову оренду. Керівник та партнер WePlay Esports Юрій Лазебніков розповів, що компанії довелося побудувати павільйон всередині павільйону, аби повністю зберегти історичну будівлю.

Наразі складні будівельні роботи закінчені й починається фінальна частина наповнення арени обладнанням. За словами Лазебнікова, через місяць-півтора арена буде готова показувати перші турніри.

На центральному вході до Експоцентру 16 вересня почне працювати альтернативний “Вхід до змін”, за допомогою якого можна буде зробити внесок на розвиток комплексу.