Breaking news

KAZKA відмовилася від участі в Євробаченні-2019

Популярний український гурт KAZKA відмовився від участі в Євробаченні-2019. Це вже третій колектив, який не погодився представляти Україну на престижному пісенному конкурсі після скандалу з переможницею Нацвідбору MARUV.

Артисти відзначили, що не хочуть їхати в Ізраїль, так як їм “не потрібна перемога будь-якою ціною”. Про це учасники бенду повідомили на своїй офіційній сторінці в Facebook, передає OBOZREVATEL.

“Ми хочемо і мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвідбір. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною”, – заявила KAZKA.

KAZKA

“Наша місія – об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. В той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети – нести українську культуру світу”, – додали учасники колективу.

Крім цього, група виявила бажання поїхати на Євробачення в наступному, 2020 року однак тільки за умови, якщо їх чесно виберуть як представників країни на музичному змаганні.

“Ми готові представити Україну на конкурсі в наступному році, якщо нас виберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах усім світом”, – підсумував колектив.

Джерело