Breaking news

Кандидат у спікери ТКГ Лубківський розповів які завдання перед ним стоять

В Офісі президента поставили завдання, які повинен буде виконувати спікер Тристоронньої контактної групи.

Про це повідомив дипломат, кандидат у спікери ТКГ Маркіян Лубківський у коментарі “Бабелю”.

“Зараз потрібна людина, яка буде розповідати про роботу делегації українцям і міжнародним партнерам. Але я не виключаю, що цей функціонал може змінитися”, – розповів він.

Лубківський наголосив на підготовці змін у ТКГ стосовно комунікації.

“Щоб не траплялося таких випадків, які були в минулому, щоб звучала позиція делегації, а не власні точки зору, комунікація має бути єдиною. Має бути політика “one voice”. Але це не означає, що коментує одна особа.

Ми повинні дотримуватися домовленостей, досягнутих із нашими партнерами з ОБСЄ. Наша інформаційна політика повинна базуватися на тому, щоб не програвати опоненту, але разом з тим дотримуватися взятих на себе зобовʼязань. Головне не програвати на інформаційному фронті, і в мене є ідея, як це робити”, сказав дипломат.

15 вересня віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков заявив, що українська делегація в Тристоронній контактній групі матиме свого спікера.

30 вересня народний депутат фракції “Слуга народу” Олександр Качура підтвердив, що серед кандидатур на посаду спікера ТКГ є дипломат Маркіян Лубківський.