Breaking news

Каналу Мураєва не переоформили ліцензію

Каналу “Наш” колишнього “регіонала” Євгена Мураєва, якому виписують штрафи й попередження через антиукраїнську діяльність, не переоформили супутникову ліценцію. Про це Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повідомила в четвер.

Питання про переоформлення ліцензії ТОВ “НАШ 365” розглядалось у звʼязку зі зміною характеристик каналу мовлення, мережі, багатоканальної телемережі – запровадження додаткового супутникового ретранслятора.

Заслухавши пояснення директорки компанії, більшість членів Національної ради утримались під час голосування.

Компанія звернулася із заявою про переоформлення, оскільки до супутникового ретранслятора AMOS-3 додається ASTRA-4A.

Але з огляду на порушення телеканалом законодавства й ухвалені щодо них санкції, члени Нацради обговорили ознаки маніпуляції щодо виконання компанією вимог, які були поставлені перед переоформленням ліцензії.

“Ми стежили за виконанням зобов’язань компанії, і в нас є певні сумніви щодо того, що вона підійшла до цього добропорядно”, – сказала голова регулятора Ольга Герасим’юк.

Під час голосування за переоформлення ліцензії семеро з восьми членів Національної ради утримались. Відповідно рішення про переоформлення ліцензії на супутникове мовлення телеканалу не ухвалили.

Телеканал “Наш” транслював пособника російських окупантів на Донбасі Родіона Мірошника. За це отримав штраф.

Також Нацрада повідомляла, що на телеканалі колишня “регіоналка” Олена Бондаренко образливо висловлювалася про українських військових, заперечувала військову агресію РФ проти України, присутність російських військ на Донбасі.

Реакція ведучих програми була спрямована не на припинення подібних висловлювань, а вдаваною.