Breaking news

Кабмін приготував сюрприз: які послуги подорожчають

Кабмін підвищив тарифи на деякі з платних послуг

Кабінет міністрів підвищив тарифи на надання низки послуг Державною службою з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів і установами, які належать до сфери її управління. Відповідну постанову Кабінету міністрів №676 від 29 серпня оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

«Рішення прийнято з метою усунення збитковості бюджетних установ шляхом приведення тарифів на платні послуги з питань карантину рослин до рівня економічно обґрунтованих витрат з урахуванням методик проведення лабораторних досліджень, техніко-економічних розрахунків, кошторисів з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси і послуги», – йдеться в коментарі до документу.

Окрім того, у пояснювальній записці зазначається, що діючі тарифи на платні послуги з питань карантину рослин, які затверджені постановою Кабінету міністрів України №1348 від 28 грудня 2011 року, не враховують збільшення вартості послуг, інфляції, а також зростання собівартості послуг. Через це фактичні витрати головних управлінь Держпродспоживслужби не відповідають рівню витрат закладених при формуванні тарифів, що ставить під загрозу їх подальше функціонування.

«В залежності від матеріаломісткості послуги, проіндексовані тарифи підвищуються в середньому на 25-35%, що відповідає офіційним тенденціям змін цін по даному виду економічної діяльності», – наголошується в документі.

З метою врахування необхідності індексації тарифів в подальшому, вони тепер прив’язані до розміру прожиткового мінімуму.

Зокрема, встановлено тарифи на обстеження посівів сільськогосподарських культур, плодових культур, розплідників, промислових садів, присадибних ділянок та лісосмуг, лісів, складів та інших місць зберігання, контроль за проведенням обробки і фумігації, огляду посадкового матеріалу і насіння, продуктів харчування, зерна, свіжих овочів, фруктів.

анализ, фитосанитарная

Раніше обурені нововведеннями уряду аграрії привозили Гройсману під вікна свиней.

На Всеукраїнському мітингу сельскохозяхственніков в березні цього року привезли прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману дуже своєрідний подарунок. Біля Кабміну припаркували автомобіль, завалений сіном. Усередині кузова машини можна побачити дві свині.

Крім цього, учасники протесту вилили у Кабміну одну тонну молока. Вона річкою розтеклася по території біля будівлі.

Аграрії зібралися на акцію протесту з вимогою прозорого розподілу державних дотацій.

Представників сільського господарства обурила запропонована Міністерством аграрної політики програма розподілу коштів.