Breaking news

Кабмін на три місяці продовжив контракти членів наглядової ради Укрзалізниці. Серед них і Лещенко

Кабінет міністрів продовжив повноваження членів наглядової ради Укрзалізниці, контракти з якими закінчилися 19 червня, на строк до трьох місяців.

Уряд вирішив обрати членами наглядової ради Шевкі Аджунера, Андреаса Матьє (незалежні члени), Сергія Лещенка та Олега Журавльова (представники держави) на строк до прийняття рішення про призначення нових членів за результатами конкурсу, але не більше ніж на три місяці, повідомляється в розпорядженні №666 від 18 червня.

Строк дії контрактів продовжується шляхом укладання додаткових договорів.

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з перевірки та оцінки стану Укрзалізниці була створена в січні цього року, але досить швидко встигла розібратись в безладі, що стоїть на цьому підприємстві. Вона ухвалила рішення визнати роботу наглядової ради та правління “УЗ” незадовільною.

ТСК планує звернутися до уряду з вимогою звільнити виконувача обов’язків голови Івана Юрика, членів правління компанії як “некомпетентних і таких, що не відповідають займаній посаді”. Також депутати пропонують розпочати пошук заміни нинішнього складу наглядової ради. ТСК звернуло увагу на захмарні зарплати менеджменту “УЗ” та запропонувало привести їх у відповідність фінансових показників компанії. А вони останнім часом не вражають: за минулий рік “Укрзалізниця” отримала 12 млрд грн збитків.