Breaking news

Ізраїль розбомбив картонний “Панцир” Путіна в Сирії: ефектне відео

ППО російського виробництва, як і слід було очікувати, ніяк не допомогло Сирії. Ізраїльська високоточна зброя знищила на території Сирії зенітний ракетно-гарматний комплекс ” Панцир-С1, передає прес-служба Цахаля в Twitter. Таким чином, ППО Путіна виявилася звичайним “пап’є-маше”, якому тепер, по всій видимості, знадобиться клей ПВА. Краще би не ганьбилися з таким “захистом”.

У понеділок, 21 січня, Армія оборони Ізраїлю вдарила радіокерованого ракетою по військовому об’єкту на території Сирії. В результаті був знищений російський зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир-С1”, передає Znaj.ua.

Як видно на кадрах, під час удару ізраїльтян ЗРПК випустив пару протиракет, які, однак, не вразили ціль.

“Під час нашого удару були випущені десятки сирійських ракет класу “земля-повітря” (по літаках ВПС Ізраїлю, – ред..), незважаючи на чіткі попередження про те, що слід уникати такого вогню. У відповідь ми також атакували кілька батарей ППО сирійських збройних сил”, – пишуть військові Ізраїлю.

Сирійські та російські ЗМІ повідомили, що в результаті атаки ВПС Ізраїлю загинули “четверо сирійських солдатів, шестеро поранені”.

Джерело