Breaking news

Іще один перерахунок пенсій — на скільки «розбагатіють» українці

Стало відомо, кому автоматично перерахують пенсію

В Україні деяким категоріям осіб спростили порядок перерахунку пенсії, передає прес-служба Пенсійного фонду.

Згідно із постановою правління Пенсійного фонду від 18 травня 2018 року № 10-1 перерахунок пенсії буде здійснено пенсіонерам, які:

— після призначення пенсії продовжували працювати і в кого не менше 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі.

— продовжували працювати і у яких менше 24 місяців страхового стажу. В такому випадку перерахунок здійснюється не раніше ніж через два роки з дня звернення за таким призначенням (попереднім перерахунком) пенсії.

Раніше медіа писали про те, що у середу, 11 липня, прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час презентації звіту уряду за перше півріччя гордо заявив, що середній розмір пенсії в Україні виріс на 35% і тепер становить 2562 гривні.

Блогер Михайло Шнайдер поцікавився, чи сам Володимир Гройсман вірить в те, що говорить. Адже більшість пенсіонерів насправді отримуют мінімальну пенсію, яка становить всього 1435 грн.

Про це блогер написав на своїй сторінці у Facebook.

«У мене виникає всього одне питання. Володимир Борисович, ви хоч самі вірите в те, що говорите? Адже насправді мільйони українських пенсіонерів отримують мінімальну пенсію в розмірі 1 435 гpивень. Ну а інші не більше 2000 гривень. А суму, яку ви озвучили, отримують від сили 10% українських стариків. І повірте, я прекрасно знаю про що кажу. У моїх батьків які все своє життя тяжко працювали, платили податки і відрахування, пенсія — 1600 гривень», — написав Михайло Шнайдер.

Блогера підтримали користувачі, які резонно вказали на парадоксальну ситуацію в Україні, коли прожитковий мінімум становить 1700 грн, а мінімальна пенсія — 1452 грн.

Крім того українці зазначили, що навіть задекларований Гройсманом розмір середньої пенсій в 2562 – це мізер, на який неможливо прожити.

«Володимир Борисович може вже досить казок і популізму. Може вже настав час трохи попрацювати. Адже ви обіцяли показати нам, як потрібно керувати державою. А обіцянки прийнято виконувати …», — уклав блогер.

На що йому дотепні дописувачі відповіли, що обіцянки прийнято виконувати серед порядних людей.

джерело