Breaking news

Інспекторів з паркування в Києві стане більше

У Києві планують збільшити штатну чисельність інспекторів з паркування, удосконалити систему їх навчання і запровадити нові критерії якості роботи інспекторського складу.

Про це повідомив начальник інспекції з паркування Дмитро Рахматуллін.

За його словами, потужності інспекції потрібно нарощувати.

“На сьогодні парк евакуаторів перевищує кількісний потенціал інспекторів: за кожним із них закріплено в середньому шість евакуаторів на одній локації. А локація включає декілька вулиць”, – зазначив Рахматуллін.

Розробляються нові механізми роботи інспекції, які дозволять впровадити принцип юридичної визначеності всіх етапів її діяльності.

“На сьогодні вісім компаній надають послуги з евакуації. З них дві комунальні та шість приватних. Важливо зазначити, що комунальні підприємства здійснюють свою діяльність на засадах господарського розрахунку, що не передбачає відрахування до державного або міського бюджету. Звичайно, ми надаємо перевагу залученню евакуаторів комунальних підприємств, тож у разі, якщо вони зможуть закупити достатню кількість евакуаторів, послуги приватних компаній будуть мінімізовані”, додав Рахматуллін.

Він уточнив, що ціна за евакуацію автомобіля в Києві є однією з найнижчих в Україні – 1270 грн.

Інспекція з паркування працює в Києві з 2018 року і забезпечує контроль за дотриманням водіями правил стоянки, зупинки і паркування. Евакуація автомобілів здійснюється лише в разі суттєвого перешкоджання дорожньому русі, а також автомобілів, залишених на смугах громадського руху, на велодоріжках та тротуарах, зокрема на острівцях безпеки.