Breaking news

Хто із депутатів “Слуги народу” хоче в мери Києва: назвали імена

У внутрішньопартійному праймеріз “Слуги народу” на кандидата в мери Києва візьмуть участь Ірина Верещук, Микола Тищенко, Олександр Дубинський та Олександр Качура.

“Усередині партії серед депутатів більше за інших кандидатів поки не було, наскільки я знаю. Але ми не виключаємо варіант, що може хтось з’явиться в останній момент ззовні”, – сказав Качура, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Свої шанси, як можливого кандидата на пост мера столиці Качура оцінює високо, підкресливши, що у нього є підтримка, як у фракції, так і в партії. Найбільш серйозним суперником вважає нинішнього міського голову Віталія Кличка.

“На сьогодні нинішній мер обганяє всіх можливих кандидатів, але картина може змінитися, оскільки не всі ще заявили про свій намір брати участь у виборах мера. Я знаю, що збираються піти в мери відомі підприємці, ведучі телеканалів”, – зазначив він .

Нардеп прогнозує, що на виборах мера столиці буде більше 10 кандидатів.Кандидат від “Слуги народу” буде визначений через кілька тижнів і останнє слово – за президентом Володимиром Зеленським.

Згідно з Конституцією, вибори в органи місцевого самоврядування в Україні відбудуться в останню неділю жовтня – 25 числа.

Чинний міський голова Києва Віталій Кличко лідирує в рейтингу кандидатів на посаду мера столиці, майже вдвічі випереджаючи найближчого конкурента.