Breaking news

Хомчак викликав обурення заявою про “хороших” росіян

Начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що з Україною “воює кремлівська влада, а не весь російський народ”.

“Що стосується Російської Федерації потрібно розуміти, що з нами воює кремлівська влада, а не весь російський народ. У Росії живе багато людей, які прекрасно розуміють, що відбувається і хто розв’язав збройну агресію проти України. Багато росіян підтримує зв’язок з українськими родичами й далеко не всі ненавидять нашу країну. Хоча цю ненависть Кремль усіма силами намагається розпалити”, – сказав він в інтерв’ю “Обозреватель”

Така заява викликала реакцію користувачів Facebook.

“От дійсно, тільки чому так багато бажаючих росіян повоювати на Донбасі, щоб віддати кредити і переїхати в теплий Крим. А всі просунуті російські ліберали паляться на питаннях війни на Донбасі і чий Крим.

Здається, мені дяді треба більше міняти памперси дитині. І менше гавкати в інтерв’ю. Хоча для нової квартири можна і погавкати в унісон з єрмаками”, – написала журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва.

“Мышебратство” тепер в арміі ідеологія, чи як”

“Іноді краще жувати”

“Наратив російських спецслужб “царь плахой, а все люді хотят міра”. Намагання поняття ворога розділити на декілька частин, і одну з частин почати “відбіляти”, а потім і все поняття “відбілити”, – пишуть користвачі соцмережі.

Президентом країни агресора – РФ є Володимир Путін. Його з 2000 року обирав на цю посаду російський народ на виборах 4 рази. У 2018 році, в час військової агресії проти України, за Путіна проголосували 76,69 % або понад 56 мільйонів росіян.

7-й рік триває агресія РФ проти України. У березні 2014-го російський окупант захопив Крим. Також російська армія захопила райони Донецької та Луганської областей. Там діють російські окупаційні адміністрації.