Breaking news

Хомчак йде з посади головнокомандувача ЗСУ

Руслан Хомчак йде з посади головнокомандувача Збройних сил України.

Відповідне рішення ухвалив президент Володимир Зеленський.

На посаду головнокомандувача ЗСУ призначили Валерія Залужного.

Руслана Хомчака призначили начальником Генерального штабу – головнокомандувачем ЗСУ 21 травня 2019 року, замінивши Віктора Муженка. 31 травня його ввели до складу Ради національної безпеки і оборони.

27 березня 2020 року у зв’язку з поділом посад начальника Генштабу та головнокомандувача ЗСУ Хомчака призначили головнокомандувачем.

Президент Володимир Зеленський ухвалив кадрову перестановку у Службі безпеки України. Метою свого рішення президент назвав забезпечення готовності СБУ до системної трансформації.

Так, Руслана Баранецького звільнили з посади першого заступника голови СБУ та відсторонили від виконання обов’язків керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки, повідомили в Офісі президента.

Василя Малюка звільнили з посади першого заступника голови СБУ начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Сергія Андрущенка звільнили з посади заступника голови СБУ і перевели на посаду першого заступника голови СБУ й керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки.