Breaking news

Хамство і сміття: в Києві Сквер Небесної сотні перетворили на нічліг для бездомних

У центрі Києва Сквер Небесної сотні перетворився в справжнє звалище завдяки місцевим жителям, які вирішили там залишати побутове сміття

Волонтери та архітектори два роки тому вирішили розмістити в Сквері прототип конструктора в якості платформи для об’єднання людей. Однак, місцеві жителі вирішили знайти цього місця інше застосування.

За словами автора проекту Євгенії Кулеби, люди не тільки сиділи на дерев’яних кубах (конструктор), але і масово викидали під них сміття, хоча вони явно не виглядали як урни.

“Ми були змушені, на жаль, демонтувати конструктор, зробивши з нього лавки. Деякі персонажі навіть примудрялися ховати під платформу пакети з домашнім сміттям …”, – написала Кулеба.

“Тепер, думаючи про розвиток Скверу, нам потрібно не забувати не тільки про бомжів, які постійно сплять в будиночку на дитячому майданчику, не тільки про людей, які в Сквері справляють потребу, а й про людей, які мають звичку всюди викидати сміття”, – зауважила автор платформи.

Крім цього, активістка попросила небайдужих людей в коментарях розповісти про ідеї протидії подібним людям.

Також повідомлялося, що українського мера помітили на зустрічі з сепаратистами. Мер Слов’янська Вадим Лях потрапив в скандал через рукостискання з так званим «главою міста» В’ячеславом Пономарьовим, який прихопив місто навесні 2014 року

Журналісти французького телеканалу France24 випадково відобразили момент рукостискання Вадима Ляха і В’ячеслава Пономарьова, датований навесні 2014 року, коли Слов’янськ знаходився під контролем проросійських терористів.