Breaking news

Гривню визнали найбільш ризикованою валютою світу: коли чекати катастрофи

Українська гривня потрапила в рейтинг ТОП-10 найбільш ризикованих валют в світі, яким експерти прогнозують обвал в будь-який час

Рейтинг був складений інвестиційним банком Nomura. Про це написав журналіст-розслідувач Олександр Дубинський.

За його словами, банк займається оцінкою ризиків колапсу певних національних валют. Згідно з останніми рейтингами, наша гривня потрапила в десятку найбільш ризикованих, у яких обвал по відношенню до світових валют може статися в будь-який час.

гривны

“Потрапляння в подібний рейтинг означає вкрай високі ризики раптової девальвації, які пов’язані з відомими всім фактами: дефіцит платіжного балансу, відтік капіталу, високе боргове навантаження і відсутність будь-якої підтримки з боку МВФ”, – заявив Дубинський.

За його словами, публікація подібного рейтингу лише погіршить ситуацію на фінансовому ринку.

“Оновлений індекс Nomura лише прискорить падіння нашої гривні. Це сигнал усім спекулятивним інвесторам, яким вказують на вихід. Налаштовуйтесь. Скоро зліт”, – підсумував журналіст.

подорожание-гривна

Також повідомлялося, що в Україні найближчим часом зміняться правила надання пенсійного забезпечення для громадян. Про це йдеться в законі «Про підвищення пенсій».

Так, з 1 січня 2019 року на пенсію у віці 60 років зможуть вийти тільки ті українці, у яких за плечима буде не менше 26 років робочого стажу. Більш того, українці, робочий стаж яких менше 15 років, не зможуть претендувати на таку соціальну допомогу.