Breaking news

“Готовий постати перед судом” – Саакашвілі з в’язниці написав нове послання

Експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі в новому посланні до своїх прихильників заявив, що готовий постати перед вільним та справедливим судом і довести свою невинуватість.

Відповідний допис з’явився у Facebook Саакашвілі.

“У суді Іванішвілі (колишній прем’єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі. -) у мене немає жодних шансів досягти справедливості. Я знову повторюю свою пропозицію, що готовий постати перед справедливим незалежним судом і відстоювати там свою правду”, – написав Саакашвілі.

Додав, що питанням його звільнення має займатися ініціативна група, яка враховуватиме головні політичні цілі опозиції й водночас координуватиме кампанію його звільнення.

Саакашвілі стверджує, що не бачить себе “в жодній конфігурації майбутньої влади”. Також у посланні заявив, що майбутні тижні будуть дуже важливими для Грузії.

“Якщо ми зможемо консолідувати свої сили, збережемо політичний настрій, збільшимо кількість учасників боротьби, ми досягнемо цілі і досягнемо перемоги. Наразі будь-яка пауза чинною владою буде сприйнята як наша поразка, що фізично вбивча для мене і для нашої батьківщини, тому ні кроку назад і активність, активність і ще раз активність”, – резюмував Саакашвілі.