Breaking news

Гордон зробив скандальну заяву: “Ти мені на очі краще не попадайся, я тобі кадик вирву, с**а!”

Український журналіст Дмитро Гордон заявив, що його життю загрожують, після слів про Бандеру, які він сказав в ефірі Politeka On-line.

Про це Він заявив у своєму новому відеоблозі на YouTube-каналі, передає Znaj.ua.

“Напередодні президентських виборів у нас в Україні, по-перше, у зв’язку з весною — загострилася шизофренія у багатьох політиків. По-друге — підняли голови ті, хто звик в переломні моменти нашої історії підкидати «дрова». Днями я дав інтерв’ю сайту Politeka, де відповідав на запитання, в тому числі і про Степана Бандеру і про нашу українську історію”.

Такі слова спровокували шквал критики на його адресу.

Результат пошуку зображень за запитом "Гордон"

“Після цього інтерв’ю, відома у вузьких колах напівбожевільний політик Ірина Фаріон написала у себе на сторінці: «цю сволоту, мене, тобто, мало зневажати. Йому потрібно створювати неможливі умови для існування. Це прокляття для країни». Я з жінками ніколи не воюю. Але в даному випадку, її навряд чи можна назвати жінкою. Вже говорив, що її треба розглядати або як психічно хвору — тоді її потрібно помістити у відповідний заклад; або агентом ФСБ Росії. І я вже кілька разів пропонував їй пройти огляд у лікаря і на детекторі брехні”? – говорить Дмитро Гордон.
Крім того, журналіст наголосив, що після цього схожу думку висловив і заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура. Фаріон написала в коментарях до його посту: “Бузина вже зачекався. Нехай здохне “.

Чиновнику Гордон відповів куди жорсткіше: “Ось що я тобі відповім, Степура – ти мені на очі краще не попадайся, я тобі кадик вирву, с**а!”.

“Я завтра ж вранці звернуся з офіційним листом до Генерального прокурора України Луценка та інших органів, де детально викладу всі факти, які я озвучив вище. Я вимагаю від усіх голів силових структур відреагувати на заклики про моє вбивство з боку Ірини Фаріон та Ігоря Степури. Друге — вимагаю від Петра Порошенка адекватної оцінки на мої слова. Третє — вимагаю від кандидата в президенти від “Свободи” Кошулинського або негайного виключення Фаріон, або знятися з виборів”.