Breaking news

Гордон на «Кремль ТБ»: Крим і Донбас доведеться повернути!.. ВІДЕО

Український журналіст Дмитро Гордон в прямому ефірі пропагандистського ток-шоу «60 хвилин» на каналі «Росія 1» заявив, що РФ – це злодії, які нахабно прийшли і вкрали частину України, передає replyua.net.

Відповідну точку зору Гордон озвучив у відповідь на питання пропагандистки Кремля Ольги Скабеевой, чому в Україні щодня нібито «нав’язується щоденна думка про російську агресію».

«Скажу вам по-людськи. Існують правила життя навіть в лісі. І існують правила дорожнього руху. І в цій справі між країнами теж існують правила, і Гельсінські угоди існують і т. д. Крим – це Україна, Оля! І Донбас – це Україна! Ваша країна прийшла на мою територію і забрала її. Це не агресія ви вважаєте? Це що: просто прийшли і вкрали або як? Це справжня агресія, і ваші військові знаходяться по всій території Донбасу », – сказав Гордон.

Скабеева, в свою чергу, нахабно йому відповіла, сказавши, що «Крим – це Росія». Вона пригрозила, що «такого ж потрібно побоюватися і на Донбасі», жителі якого «залякані» ситуацією і політикою в офіційному Києві.

Джерело