Breaking news

Гончарук пояснив, чому евакуйованих з Уханя розмістили в Нових Санжарах

Евакуйованих в Україну з охопленого коронавірусом китайського Уханя розмістили в селищі Нові Санжари Полтавської області у зв’язку з найкращою охороною об’єкта.

Про це прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив в ефірі телеканалу “Україна 24”, передає Цензор.НЕТ.

“Було декілька об’єктів, які готові були прийняти людей, але конкретно цей об’єкт був обраний через те, що там простіше забезпечити охорону, тобто фактично – безпеку. Це режимний об’єкт, який належить Національній гвардії, нам зрозумілий там персонал, ми розуміємо, що це люди, які служать фактично, тобто вони були там перевірені, ми розуміли дуже добре територію”, – сказав він.

За його словами, підконтрольність території в Нових Санжарах була одним із критеріїв, які переконали зупинитися саме на цьому об’єкті.

Гончарук наголосив, що всі евакуйовані станом на 23 лютого здорові і для них створили додаткові зручності.

“Окремі мобільні оператори встановили там тимчасові вишки зв’язку, щоб у людей був кращий зв’язок, щоб їм було простіше спілкуватися, зв’язуватися зі своїми рідними, близькими. Завтра ми ще там додаткові умови комфорту для них створимо, всі необхідні санітарно-гігієнічні потреби забезпечені, у них є їжа, там тепло, вони в безпеці”, – зазначив глава уряду.

Джерело