Breaking news

Голову Київської облради від “слуг” зняли з посади

Голову Київської обласної ради від партії “Слуга народу” Олександра Склярова зняли з посади.

За це рішення проголосували 59 депутатів із 60 присутніх, повідомив рух “Чесно” у Facebook.

За інформацією “Чесно”, рішення ухвалили на позачерговій сесії 27 квітня. Головне питання, яке розглядали, – звільнення Склярова та його заступників від партій “Опозиційна платформа – За життя” і “Батьківщина”.

Депутати зібралися для проведення сесії в приміщенні ради, але замки сесійної зали поміняли і їх не пустили. Телефоном Скляров відмовився відчинити й не прийшов.

До цього депутати від “Європейської солідарності”, “За майбутнє” і більшість “слуг” просили Склярова скликати сесію, але він цього не зробив.

“Депутати пішли до великої зали і, коли прийшов час голосувати за звільнення голови, у залі вимкнули світло. Зараз депутати самі увімкнули резервне освітлення. Сайт облради “поклали” і він не працює”, – додали активісти.

У відставку також відправили всю президію облради, стверджує нардепка від “Європейської солідарності” Вікторія Сюмар.

“Сам Скляров на сесію не прийшов, аргументувавши це “страсним” тижнем. Хоча по факту Скляров так і не зміг забезпечити роботу обласної ради, яка не збиралася де факто з Нового року. Очевидно, що в умовах пандемії та економічної кризи це не могло довго тривати. Це логічний кінець, коли коаліції у місцевих радах формуються без врахування волі виборців”, – написала Сюмар у Facebook.

У студії “5 каналу” побилися депутати. Бійку влаштували народні депутати Вадим Івченко та Олексій Гончаренко, не зважаючи на камери, які їх знімали. Конфлікт стався через закон про скасування правок Лозового.