Breaking news

Гелікоптерами ДСНС в Карпати на держдачу – як Зеленський та ОП “відтягувалися” на 50-річчі Єрмака

Президент Володимир Зеленський та Офіс президента святкували 50-річчя голови ОП Андрія Єрмака на державній дачі в Карпатах в неділю, 21 листопада.

Щоб доставити гостей до резиденції президента “Синьогора”, використовували гелікоптери ДСНС, ідеться в розслідуванні “Української правди”.

Зеленський та Єрмак вдень 12 листопада залишили Банкову ще до закінчення робочого дня і полетіли в Карпати, стверджують джерела журналістів.

Згідно з даними публічних онлайн радарів, президентський борт із Києва не прилітав, на відміну від самого президента.

Натомість за допомогою онлайн радару розслідувачі встановили, що у п’ятницю вранці 19 листопада з Києва до Івано-Франківська прилетів чартер, який має стосунок до групи “Приват”олігарха Ігоря Коломойського. Борт майже одразу повернувся до Києва. Чи був президент Зеленський або Єрмак на борту не вдалося ані підтвердити, ані спростувати.

Згодом розслідувачі знайшли докази, що 21 листопада близько 10:00 Зеленський і Єрмак, які були на Івано-Франківщині, з’являються на вул. Інститутській у Києві. О 12:00 президент нагороджує воїнів, а у 13:00 гвинтокрил ДСНС злітає з бази рятувальників у Козині й за 2 год. здійснює посадку в Івано-Франківську.

За джерелами журналістів, серед гостей були заступник керівника Офісу Андрій Татаров та міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Гелікоптер ДСНС здійснив посадку в аеропорту “Бориспіль” майже о 16:00. Таким чином президент і керівник його офісу могли дістатися на роботу на Банкову близько 17:00.

“А це означає, що Зеленський під час такої гострої внутрішньої й зовнішньої ситуації літав у гори на дачу на чотири дні”, – ідеться в матеріалі.

На яких підставах авіацію спеціального призначення залучили для святкування, скільки державному бюджету коштувало чотирьох денне святкування у державній резиденції, перельоти на гелікоптері на відстань у 700 м, закриття готелю на час святкування, транспортування співробітників управління державної охорони та співробітників державного управління справами, – журналістам на запит не відповіли.