Breaking news

Філарет відреагував на погрози Кирила: “Зазнають краху”

Глава РПЦ Кирило “низько опустився”, написавши скандальний лист до патріарха Варфоломія

Подібну думку озвучив почесний патріарх Православної Церкви України Філарет.

Філарет впевнений, що лист глави Російської православної церкви Кирила до Вселенського патріарха Варфоломія з погрозами є ознакою слабкості.

Крім цього, почесний патріарх ПЦУ не сумнівається в тому, що сильна людина ніколи не опуститися до подібних загроз.

“Московські патріархи йшли проти волі Божої і терплять крах. Ось останній виступ патріарха Кирила проти Вселенського патріарха. Я коли прочитав те, що написав патріарху Варфоломію патріарх Кирило, подумав: до якої низькості опустився патріарх, виступає проти свого побратима – Вселенського патріарха, і так його принижує. І це ознака слабкості “, – зазначив він в ефірі українського телеканалу.

Крім цього, Філарет раніше передрік катастрофу РПЦ. За його словами, Російська православна церква сама може опинитися в розколі через величезного тиску з боку.

“Вона вже відокремилася, і тому вже російська церква не така велика, якою вона була. А раз вона невелика, то вона і впливу не матиме, змушена буде під тиском і єпископів, і віруючих, і духовенства шукати єдності з усім православ’ям “, – зазначив він.

Варто також відзначити, що в Києві в собор Святої Софії внесли довгоочікуваний Томос про автокефалію ПЦУ. Крім цього, в урочистій літургії беруть участь високопоставлені українські політики, представники інтелігенції, капелани та волонтери.

Джерело