Breaking news

”Ф*шисти й окупанти”: Росія в ООН зробила мерзенну заяву про Донбас

Глава МЗС Росії Сергій Лавров під час виступу на Генасамблеї ООН закликав західні країни “напоумити владу України”, назвавши збройний конфлікт на Донбасі з російсько-окупаційними військами “внутрішньоукраїнським”.

“Замість виконання мінських домовленостей, замість діалогу з Донецьком і Луганськом (підконтрольними терористам “Л/ДНР”. – Ред.) Київ тішить себе ілюзіями про введення на Донбас окупаційних сил за підтримки Заходу і все частіше погрожує силовими сценаріями”, – заявив Лавров.

Більше того, у своєму виступі росіянин заявив, що конфлікт на Донбасі затягнувся через “зростання в Україні радикал-націоналізму та неофашизму, де героями оголошені злочинці, які воювали під прапорами СС”.

“Ті, хто опікується нинішньою київською владою, повинні напоумити своїх підопічних, змусити їх припинити блокаду Донбасу та дискримінацію національних меншин на всій території України”, – зробив заяву Лавров.

При цьому дипломат, не визнаючи присутності військ Росії на Донбасі, заявив, що Москва “підтримує діяльність Місії ОБСЄ в Україні та готова надати її спостерігачам оонівську охорону”.

Джерело