Breaking news

Есмінці, фрегати і кораблі: Росія зганяє техніку в море, такого не було з часів холодної війни

Японію стривожила величезна кількість російських кораблів, які пройшли повз один з японських островів

Як заявило Міністерство оборони Японії, 28 кораблів Тихоокеанського флоту РФ пройшли через протоку Лаперуза. Вона розділяє японський острів Хоккайдо і російський Сахалін.

У відомстві додали, що це найбільша група російських кораблів з часів «холодної війни».

флот россия море

Так, до складу ескадри увійшли кораблі забезпечення, есмінець, фрегат і інші судна різного призначення. Вони перетнули протоку в період з пізнього вечора 1 вересня до другої половини 2 вересня в 210 км від північного узбережжя японського острова Хоккайдо.

У Міноборони додали, що кораблі не здійснювали ніяких ворожих дій і не порушували японські територіальні води.

Як уже повідомлялося 2 вересня, Японія підняла в повітря свої літаки, щоб супроводити російську авіацію, яку помітили на кордоні. Про це повідомляється на сайті Міноборони країни.

«Чотири винищувачі піднялися в повітря в відповідь на політ двох протичовнових літаків Ту-142 і одного бомбардувальника Су-24 над акваторією Японського моря», – йдеться в повідомленні японського відомства.

В Об’єднаному штабі Повітряних сил самооборони Японії повідомили, що Ту-142 підлетів до острова Хоккайдо і проїхав вздовж його західного узбережжя на південь, зробивши коло і обігнувши архіпелаг. Бомбардувальник Су-24 здійснив політ у районі острова Хонсю.флот россия море

Це не перший раз, коли авіаційні сили Російської Федерації порушували повітряні кордони Японії. Винищувачі F-15, F-16 Південної Кореї і F-2A Японії в п’ятницю, 13 червня, здійснили перехоплення і супровід російських літаків, які порушили межі територіальних вод обох країн.