Breaking news

Еротичний гороскоп на 16 серпня: Скорпіони, цінуйте те, що у вас є

Хто отримає ковток свіжого повітря, а хто буде мучити себе сумнівами

Еротичний гороскоп на 16 серпня Овен
Ви будете почувати себе досить напружено і скуто. Ніби чекаєте, коли вас хтось вдарить в спину. Може ці підозри не безпідставні і ваш партнер готує вам якусь капость? Ні, у вас все відмінно і вам нічого не загрожує.

Еротичний гороскоп на 16 серпня Телець
Тельці сьогодні не мають наміру розмовляти, вони хочуть, щоб всі їхні фантазії були виконані без прохань і розмов. Як зрозуміти, що людина вас відчуває, якщо постійно говорити їй, як треба робити?

Еротичний гороскоп на 16 серпня Близнюки
Сьогодні вам будуть подобатися потенційні партнери більш молодші. Гладкі рожеві щічки, витончений жіночий ніс і худорлявість. Ні, сьогодні ви не готові до зрілих особистостей.

Еротичний гороскоп на 16 серпня Рак
У Раків сьогодні якийсь ступор, фантазія перестала працювати. Що б ви не намагалися придумати феєричного для вашого партнера, фантазія буде підкидати тільки жахливу банальщину. Запитайте партнера, може у нього мозок працює краще?

Еротичний гороскоп на 16 серпня Лев
Сьогодні ваш партнер поводиться просто огидно, вам не те що неприємно на це дивитися, але і брати участь в його діях ви точно не захочете. Дивіться або говоріть з ним про це, вибір за вами.

Еротичний гороскоп на 16 серпня Діва
Сьогодні Дівам будуть дуже сильно подобатися ці поцілунки, як у папужок. Маленькі, милі і ніжні. Не забудьте про повсякденні важливі справи з усією цією ніжністю.

Еротичний гороскоп на 16 серпня Терези
Терези сьогодні гальмують. До вас довго буде доходити як початок задоволення, так і його кінець. Єдиний спосіб зробити все правильно, це рухатися повільно.

Еротичний гороскоп на 16 серпня Скорпіон
Скорпіони сьогодні будуть постійно дивитися на всі боки, і їх увагу привертають більше сторонні, ніж улюблена і близька людина. Пригоди – це добре, але чи варті вони руйнування відносин?

Еротичний гороскоп на 16 серпня Стрілець
Вас супроводжує безтурботність і активність в ваших інтимних справах. Найбільше підійдуть ненав’язливі ігри, які так і не закінчаться сексом.

Еротичний гороскоп на 16 серпня Козеріг
Будете довго думати, залишитеся з носом, ну максимум – з прелюдією. Партнеру досить самого маленького знака з вашого боку, так що не слід занадто довго показувати свою «готовність до бою».

Еротичний гороскоп на 16 серпня Водолій
Ви жахливо невпевнені в собі сьогодні. Раз у раз закрадається думка «може я набридла, і він знайшов собі щось нове?». Забудьте про це. Розвійтесь з друзями, а коли прийдете додому, за вами так засумують, що мерзенні думки перестануть терзати вашу душу.

Еротичний гороскоп на 16 серпня Риби
Свіже повітря, блакитний берег, ліс – це саме те, що вам потрібно сьогодні. Оберіть найкращий варіант. А якщо погода не заладилася, то можна насолодитися один одним під гуркіт грому.

джерело