Breaking news

Епіфаній звернувся до вірян перед Великоднем. Відео

Настоятель ПЦУ просить вірян дотримуватися карантину

Православні віряни України повинні залишатися вдома на Великодні свята через спалах коронавірусу. Про це заявив настоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній у своєму відеозверненні в Facebook.

За словами Епіфанія, через пандемію коронавірусу вірянам необхідно подбати про ближніх та залишитися вдома на Великодні свята.

“Один з найбільш відповідальних способів нашої допомоги зараз – це залишатися вдома, у самообмеженні через велику турботу до своїх ближніх”, – заявив він.

Також настоятель ПЦУ зазначив, що через карантинні обмеження в Україні православні віряни не зможуть зібратися на богослужіння у Вербну неділю, однак “священнослужителі ПЦУ будуть в молитві поруч з кожним”.

Церква з Тобою! Відеозвернення з нагоди свята Входу Господнього у Єрусалим

Ось завершується свята Чотиридесятниця і розпочинається Страсна седмиця – час особливих молитовних спогадів про несправедливе осудження, страждання і Хресну смерть Спасителя. Закликаю усіх вас постаратися стишити в собі всі пристрасті та прикрасити душі стриманістю, мудрістю та милосердям. Завтра відзначатимемо світле свято – Вхід Господній у Єрусалим. На жаль, через карантинні обмеження ми не можемо зібратися на спільне освячення вербової лози. Але ми, священнослужителі Православної Церкви України, будемо в молитві поруч. Бажаю кожному зустріти свято Входу Господнього в Єрусалим як входження Сина Божого у ваші серця, в душі, в ціле життя!

Geplaatst door Митрополит Епіфаній op Zaterdag 11 april 2020

Джерело