Breaking news

Епіфаній про фільм Марченко: “Я не дивлюся російську пропаганду”

Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній вважає російською пропагандою російськомовний серіал “Паломница”, який випускає дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко.

“Я цього фільму не бачив. Я тільки чув про нього. Бо спілкуюся з вірними. Я не дивлюся російську пропаганду”, – цитує Епіфанія “Радіо Свобода”

“Цей фільм був знятий ще за декілька місяців до того, коли, напевне, розглядали питання, що потрібно всіх пробачити і прийняти. Це стосується особливо бойовиків, які перебувають на окупованих територіях. І зараз ми бачимо подібні меседжі і з боку митрополита РПЦ Онуфрія, який закликає нібито пробачати”, – сказав предстоятель ПЦУ.

Оксана Марченко після накладення на неї і на Медведчука санкцій РНБО оголосила, що йде в політику і вступає в чоловікову партію ОПЗЖ.

Почала публікувати на ютуб-каналі серіал “Паломница”, в якому пропагує російське православ’я в Україні.

У серіалі Марченко їздить по монастирях УПЦ МП автом BMW під виглядом звичайної прочанки, почали демонструвати на початку березня, хоча видно, що деякі сцени були зняті влітку.

2 лютого президент Володимир Зеленський затвердив рішення РНБО, яким заблокував діяльність 3 телеканалів: “112”, NewsOne та ZIK. Санкції застосовуються до Тараса Козака і юридичних осіб.

Докази антиукраїнської діяльності NewsOne, ZIK і “112” збирали 8 місяців, розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

За повідомленням ЗМІ, підставою для впровадження санкцій проти Козака стало розслідування, проведене спецслужбами України, під час якого встановлено, що схеми з постачання вугілля з окупованих територій сприяють фінансуванню тероризму.

19 лютого РНБО запровадила санкції проти Віктора Медведчука й Оксани Марченко. Обмеження застосували в рамках кримінального провадження щодо фінансування тероризму. Його розслідує СБУ.