Breaking news

Двом скверам Києва присвоять імена Героя Небесної сотні й розвідника ЗСУ 

У Києві безіменному скверу присвоять ім’я українського журналіста, Героя Небесної сотні В’ячеслава Веремія. Сквер розташований в Деснянському районі між будинками на просп. Володимира Маяковського, 15-Б та вул. Оноре де Бальзака, 14.

Про це повідомила пресслужба КМДА.

“Також скверу на Повітрофлотському проспекті, 11-13 у Солом’янському районі присвоєно ім’я Максима Шаповала Героя України, розвідника, генерал-майора ЗСУ, який загинув внаслідок терористичного акту. А сквер на Володимирському проїзді – між вул. Михайлівською та Малою Житомирською у Шевченківському районі – матиме ім’я Миколи Макаренка українського археолога та мистецтвознавця, жертви сталінського режиму”, додали в повідомленні.

Депутати проголосували й за найменування двох нових вулиць.

“У Деснянському районі вулицю названо на честь Лідії Пономаренко української геодезистки та дослідниці топонімії Києва. а у Святошинському районі з’явиться вул. Петра Балабуєва українського авіаконструктора, Героя України”, йдеться в повідомленні.

Сквер на розі Андріївського узвозу й Боричевого Току назвали на честь оперного співака, Героя України, який загинув у боях на Донбасі, Василя Сліпака.