Breaking news

“Другий термін Зеленському не світить” – Безсмертний

Президент Володимр Зеленський може не витримати як людина того навантаження, яке несе з собою посада президента. Про це в інтерв’юсказав політик і дипломат Роман Безсмертний.

“Ми це побачили на пресмарафоні у п’ятницю. Чомусь президент сприймає все як атаку на нього. Чи витримає в такому стані довго? Зібрався балотуватися на другий термін. Оточення сформувало таку позицію: ви найсвітліший, найвеличніший, то треба йти. Це може стати особистою катастрофою Зеленського. Другий термін йому не світить. Його парламентська опора розсипається. Чи зможе без стабільної більшості, у конфлікті з істеблішментом і громадськістю протриматися? Хіба вдасться до речей, які вчиняв Янукович, і спробує нав’язати тоталітарну модель”, – зазначив політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У Путіна є один спосіб себе врятувати – війна проти України” – Роман Безсмертний

Він вважає, що ззовні розраховують на конфлікт між владою та суспільством.

“Це буде катастрофа. Особиста Зеленського й держави. Стулити всім рота – журналістам, представникам місцевої влади – нескладно. Поки нас рятує те, що Зеленський і його оточення не розуміють, як це втілити”, – переконує Безсмертний.

Президентові треба припинити займатися урядовими справами, підміняти суди, парламент, каже політик:

“Це азійщина. Офіс президента себе віджив. Справа не лише в його керівнику Андрію Єрмаку чи замові Олегу Татарові. У президента є секретаріат Ради нацбезпеки і оборони. Стратегія держави – його сфера діяльності. Якщо є відповідні департаменти в РНБО, навіщо вони в Офісі президента? Виходить, маємо ще один уряд. У нас є два прем’єр-міністри: Шмигаль і Єрмак. Останній ще не встиг сісти в крісло глави Офіса, а вже заявив, що працюватиме із зовнішньою політикою. Це поза законами й Конституцією. Перевищення повноважень і кримінал”.