Breaking news

Досі мовчать: українські бійці пережили страшний обстріл, противник наблизився до позицій, подробиці

Днями бойовики намагалися атакувати українських військових на Світлодарській дузі. Бійці розповіли, якою ціною їм вдалося відстояти свої позиції

Територію, яка піддалася атаці, захищає бригада «Чорних запорожців». Вони займають панівні висоти, тому прекрасно бачать пересування противника. Усвідомлюючи, що перевага не на їхньому боці, окупанти відкривають вогонь з усіх калібрів, включаючи «Гради».

обстрел-АТО-Донбасс

Бойовики вперше за довгий час використовували реактивну артилерію на цьому напрямку пару днів назад. 12-15 ракет прилетіли по позиціях ЗСУ з боку Дебальцевого або Вуглегірська, при цьому українські бійці не постраждали.

Після цього обстрілу інтенсивність боїв значно зменшилася. Як відзначають українці, домогтися цього вдалося завдяки гідній відповіді.

«Дали так, що хлопці досі мовчать», – зазначає один з бійців з позивним Дід.

Бійці розповіли, що помітили, як після обстрілу до їх позиціях почали підступати терористи. Після цього почалася перестрілка, за підсумками якої противники відступили. Після цього бою окупанти більше не вирішуються наближатися до позицій українських військових, так як розуміють, що ті не втрачають пильності.

война, донбасс, обстрел

До цього ми повідомляли, що сили ООС добули чергову перемогу на передовій, знищивши бойову техніку російсько-окупаційних військ.

Українським військовослужбовцям вдалося в одному місці зафіксувати масове скупчення ворожої техніки, яка була знищена точним вогнем з боку бійців ВСУ. Дану інформацію повідомив волонтер Юрій Мисягін.

Як заявив волонтер, нашим військовим вдалося знищити чотири ворожі машини піхоти, яку окупанти активно використовували біля лінії зіткнення. Крім цього, Мисягін нагадав, що раніше біля населеного пункту Жолобок силам ООС вдалося знищити танк терористів.

За його словами, інформацію про знищення ворожої техніки вже підтвердили в Генштабі і штабі ООС.