Breaking news

Долар в крутому піке, ситуація загострюється: чим закінчиться перелом на валютному ринку

Офіційний курс долара в Україні продовжує скочуватися вниз, через що зростає паніка серед банкірів

Другий день поспіль зафіксовано падіння курсу долара, але поки без впевненості – з подальшими відскоками. Сьогодні іноземна валюта під час відкриття безготівкових торгів подешевшала на 4 копійки – до 27.66. Про це розповів фінансовий експерт Юрій Гриненко.

За його словами, після відкриття курс на міжбанку впевнено відійшов на рівень 27.70 – 27.73. Гриненко запевняє, що хвилюватися не варто, так як великі корпорації і далі будуть заводити виручку в країну після сплати квартальних податків.

гривна деньги зарплата взятка

Сьогодні НБУ поки не помічали на аукціонах. Банкіри не впевнені, що у державного регулятора будуть приводи вийти на ринок. Адже вчора Національний банк, за словами очільника одного з департаментів центробанку Сергія Пономаренка, сукупно скупив $ 17 млн.

Чиновники піднесли це як черговий прорив, хоча за пару днів Нацбанк для стабілізації курсу гривні витратив майже 215 мільйонів доларів. А сукупно, якщо рахувати з початку липня, НБУ “викинув” на продаж $ 723,6 млн, а викупив лише 159 млн.

“Сьогодні немає причин для стрімкого зміцнення національної валюти. І завтра великі гравці на фінансовому ринку будуть максимально обережні при продажу валюти, через що може виникнути нове тиск на курс гривні”, – заявив фінансовий аналітик Олег Курінний

Деньги-доллар

Також повідомлялося, долар тягнуть до нового рекорду, а експерти назвали переломну дату на фінансовому ринку. Зокрема вони попереджають, що вже восени курс долара досягне 32 грн і може на цьому не зупинитися.

Більш того, економісти попереджають, що зростання курсу відіб’ється на всьому. А в першу чергу воно торкнеться цін на продукти і стане великим ударом по гаманцях українців.