Breaking news

Держава виграла апеляцію в Лондоні у справі “Приватбанку” проти колишніх власників

Державний “ПриватБанк” виграв в Апеляційному суді у справі про юрисдикцію позову до колишніх власників – Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу банку.

За інформацією прес-служби, Апеляційний суд підтвердив, що англійський суд має юрисдикцію для розгляду позову “ПриватБанку” проти його колишніх власників – Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Судовий наказ про всесвітній арешт активів, який був отриманий в грудні 2017 року, залишається в силі до винесення судового рішення по суті.

Судді Апеляційного суду прийшли до висновку, що “банк має достатньо підстав для судового розгляду для повного відшкодування 1,9 млрд доларів (включаючи відсотки – 3 млрд доларів), як заявлено в позовних вимогах”.

Апеляційний суд постановив, що “за обставин, коли позов про шахрайство передбачає, що визначено суддею як шахрайство та відмивання коштів в особливо великих розмірах”, то позов банку повинен розглядатися по суті в Англії.

Апеляційний суд також відмовив відповідачам в наданні дозволу на оскарження рішення, і зобов’язав їх подати лінії захисту проти позову до кінця листопада, маючи на увазі, що банк може рухатися далі з розглядом справи без затримок. Дата розгляду справи по суті буде визначена судом належним чином.

Джерело