Breaking news

Депутати Коломойського перейдуть під крило Ахметова

Після санкції США можливості впливу олігарха Ігоря Коломойського в Україні меншатимуть. Про це Gazeta.ua сказав політичний експерт Віктор Бобиренко.

“Тепер ті депутати, хто працює на конверті, будуть перетікати від Коломойського до Ахметова.

А президент Зеленський віддалятиметься від олігарха, як від прокаженого. Можливості впливу Коломойсього з кожним днем меншатимуть, бо з ним ніхто не хотітиме мати справу, щоб не попалитися.

Тепер з олігархів найбільший бенефіціар, вигодоотримувач від влади – Ахметов. Його позиції посиляться. Він може лишитися одним олігархом в Україні. Це теж одна з загроз.

Якщо Зеленський буде віддалятися від Коломойського, то рано чи пізно він буде правішати. Якби не починали всі українські президенти, крім Януковича, вони стають бандерівцями.

З огляду на те, що суди в Україні належать Портнову, Ківалову і таким подібним, мало вірогідно, що Коломойського посадять в Україні. Швидше вирок може отримати у США.

Олігарху тепер потрібен тут хаос, мутитиме воду. Йому потрібна Україна, яка не рухатиметься нікуди, безпомічна, безпорадна”, – каже експерт.

Санкції щодо Коломойського – очікуваний крок США, вважає Віктор Бобиренко.

“Фактично це їхній крок у допомозі Україні стати правовою державою. Вони, як основний союзник, будуть робити всі кроки на зустріч нам і штовхатимуть Україну у бік Заходу. На наше щастя, у нас прекрасний союзник”, – каже експерт і додає, що для США Коломойський, Дубінський, Деркач чи Медведчук – “однакові бісенята”.

5 березня США запровадили санкції проти Коломойського. Йому та його родині заборонили в’їзд до країни.