Breaking news

День батька: Зеленський показав себе малого, а В’ятрович – малюнок від сина

Сьогодні в Україні – День батька. Свято відзначають у третю неділю червня. Його започаткували у 2019 році, тоді Кабінет міністрів схвалив відповідний указ президента.

Політики-чоловіки викладають фото у Facebook з батьками, дітьми, онуками.

Світлини дитячого і юного віку запостив президент Володимир Зеленський. “Дякую за те, що знаєш: найголовніші і найщиріші мої слова для тебе не в соцмережах, а вдома, на кухні, наодинці, відверто, у вічі, за чаркою, поки мама відійшла і не бачить наших мокрих очей”, – написав Зеленський.

Фото з батьком і братом опублікував перший віце-спікер Руслан Стефанчук.

“Батько для мене – це той Еверест, на який завжди хочеться рівнятись. Це – найсуворіший критик. Це – найвідданіший фанат. Дякую тобі за те, що ти є. За все, що ти зробив та продовжуєш робити задля мене. За те, скільки ти доброго зробив і робиш для людей! Тато, любимо тебе безмежно. Будь нам здоровий та щасливий. З Днем Батька”, – написав він.

“Щастя бути батьком! Щастя, коли є з кого брати приклад!”, – колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Батьківство це найщасливіші миті у житті. Усіх татусів зі святом!”, – п’ятий президент Петро Порошенко поділився фото з доньками.

Колишній заступник генерального прокурора Віктор Чумак повів онука в кіно на фільм “Форсаж 9”. “День батька – це ще і день діда! Ми з поп-корном у кіно”, – написав політик.

“Бажаю, щоб у нас все завжди виходило і головне, щоб у всіх нас вийшло стати хорошим татом! А оцінку нам поставлять діти і життя”, – колишній нардеп Борислав Береза.

“Троє прекрасних дітей, двоє зятів (вихваляти не буду, щоб не наврочити), поки що, четверо чудових онуків. День Батька святкую заслужено! Козацькому роду нема переводу! І вам всім, татусі, щастя!”, – екснардеп Дмитро Ярош.

Депутат Володимир В’ятрович запостив малюнок від сина.

“Бути батьком це і радість, і відповідальність. Всіх татусів зі святом!”, – пише його колега по фракції Олексій Гончаренко.

“З 1994 року кожну третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. Із 2019 року у цей день ми офіційно святкуємо День батька.

Цього ж року ці два свята співпали ще й з одним із найбільших християнських свят Трійцею!

Тож щиро вітаю усіх причетних! Лікарів, медсестер, фельдшерів і санітарок із Днем медичного працівника. Батьків і дідусів із Днем батька. А всіх українців зі святом Трійці!”, – пише депутат Сергій Рудик.