Breaking news

Дебати Зеленського і Порошенка: президент дав остаточну відповідь

Петро Порошенко відповів Володимиру Зеленському з приводу майбутніх дебатів.

Чинний президент України Петро Порошенко відповів лідеру президентської гонки, відомому українському гумористу Володимиру Зеленському на пропозицію провести дебати на НСК “Олімпійський”, передає Znaj.ua.

Так, глава держави зазначив, що дебати можуть проходити на базі Громадського телебачення з трансляцією по всім телеканалам, але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК “Олімпійський”. Про це стало відомо завдяки опублікованому у соцмережі Twitter відеозверненню Порошенка до Зеленського.

“Володимир Олександрович. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність — стрілки наших геополітичних компасів показують у діаметрально протилежні боки світу. Моя країна — це сильна європейська Україна, яка ніколи, ні за яких умов, ні перед ким не стане на коліна”, – заявив Петро Порошенко.

“Дебати – це не шоу. Виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки й десятиріччя вперед. Тут не до жартів. Бути президентом і Верховним Головнокомандуючим – це не гра, це не бажання сподобатися. Бути президентом і Верховним Головнокомандуючим – означає нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині України, і на міжнародному рівні”, – додав він.

За його словами, дебати робляться не заради видовища на стадіоні. “Дебати – це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети, країна не просто вибирає, вона довіряє свою долю”, – заявив чинний президент.

Джерело