Breaking news

Дебати Порошенка і Зеленського на Олімпійському: в НСК назвали свої умови

У прес-службі «Олімпійського» прокоментували пропозицію Володимира Зеленського щодо проведення президентських дебатів на стадіоні.

Представники НСК «Олімпійський» заявили, що поки не отримували ніяких заявок на проведення передвиборних дебатів на полі стадіону, передає Politeka.

«У державне підприємство НСК «Олімпійський» не надходило ніяких офіційних заявок, проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України», – підкреслили в прес-службі.

В «Олімпійському» також підкреслили, що заява Зеленського, який запропонував провести дебати з Петром Порошенком на стадіоні, була його особистою ініціативою.

Результат пошуку зображень за запитом "Порошенко зеленский"

«Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства і не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні. У разі надходження відповідних пропозицій адміністрація НСК «Олімпійський» буде розглядати їх в робочому порядку. Попутно заявляємо, що НСК «Олімпійський» є аполітичним державним підприємством і не бере ніякої участі у виборчій кампанії будь-якого з кандидатів в президенти України», – повідомили в прес-службі.

Джерело