Breaking news

ДБР заявило про можливий злочин нардепа Лероса – він заперечує

Державне бюро розслідувань заявило про можливу причетність особи, схожої на народного депутата Гео Лероса, до підпалу його автомобіля. Про це відомство повідомило 13 вересня.

На одному з Telegram-каналів опубліковали відео під назвою “Появились новые подробности в поджоге Mercedes Benz Лероса”, заявило ДБР.

“На відео зафіксовано особу, що зовні схожа на народного депутата Гео Лероса, яка за грошову винагороду підшукує співучасників для вчинення кримінального злочину, а саме імітації нападу на себе особисто задля створення ілюзії погроз, нібито, за політичну діяльність з метою дискредитації органів державної влади.

Також на відео він обговорює зі співрозмовником план використання даної ситуації, як інформаційного приводу для подальших публічних виступів”, – повідомляють

За таких обставин дії можуть бути кваліфіковані за кримінальними статтями – готування до злочину і введення в оману суду або іншого уповноваженого органу. Про що ДБР проінформувало Офіс генерального прокурора для правової оцінки і внесення інформації в ЄРДР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тищенка написали заяву після інциденту у ВР

Водночас Лерос заявив, що проти нього ведеться брудна кампанія у відповідь на події, які відбулись у Верховній Раді минулого тижня.

“Невже зграя Зеленського так довго терпіла, і нарешті “увірвався терпець”? Чого чекали? Чому на відео замазано 70% екрану? Хто же там? Де це знято і коли? І взагалі, раз таке фуфло можна публікувати, тоді нехай це буде зустрічю із Зеленським та Єрмаком. Сама тема і звук обрані не просто так, адже є максимально цинічною спробою знищити мою репутацію. В мої уста вкладають якісь неадекватні слова, за які я би давно сидів у в’язниці, але вони чомусь чекали саме цього моменту”, – написав депутат у Facebook.

Лерос заявив, що звернеться в правоохоронні органи, щоб вони дали оцінку відео.

Доповнюється.